Coomeet Bilgi Şikayetleri

Dakikaların nasıl harcanacağına ilişkin bilgi sitede yer almadığı gibi soruncada cevap vermiyorlar. Kredi kartıyla Premium üyelik yaptım ardından hemen kredi kartımı kayıt altına aldığımı fark ettim.

Coomeet uygulaması para iadesi istiyorum mağdurum… https://www.garnerstyle.com/2014/01/ValentinesDayplussizelingerie.html?sc=1668365335468#c2262859302577226304 Önüme çıkan sayfada yanlışlıkla tıkladım her explanation empieza a hundred USD lik alışveriş yaptı hiç onay mesajı ya da herhangi bir şey çıkmadı karşıma yanlışlıkla tıkladım ve a hundred USD gitti lütfen paramın geri iadesini istiyorum bu para benim için geni? bir para lütfen g… Önüme çıkan sayfada yanlışlıkla tıkladım ve a hundred USD lik alışveriş yaptı hiç onay mesajı veya herhangi bir şey çıkmadı karşıma yanlışlıkla tıkladım empieza one hundred UNITED STATES DOLLAR gitti lütfen paramın geri iadesini istiyorum bu para benim için çok büyük bir em virtude de lütf… Önüme çıkan sayfada yanlışlıkla tıkladım ve a hundred USD lik alışveriş yaptı hiç onay mesajı ya da this individual… İlk önce Premium olup 1 . ninety nine USD ödemem istendi küçük bir meblağ benim için e posta onayı istendi kabul ettim sonra kartımdan ayrı a hundred USD pra daha çekilmiş haberim ve iznim olmadan one hundred USD yani 1859 TL nin hesabıma geri iadesini istiyorum. Üyeliğimin https://onlinehookupsites.org/tr/coomeet-review/ tamamen iptali empieza hesabın kapanmasını istiyorum.

Kredi kartını kaldırdım ardından aldığım paket iptal edildi. Her ay kesinti yapıyormuş müşteri temsilcisiyle görüştüm kredi kartını kaldırmayacaktınız diyor bana. CooMeet henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime https://mb.boardhost.com/orcvirtualwork/msg/1668415763.html geçmiyor.

Her firma Şikayetvar’da marka profili oluşturabilir. Child 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi. 1 ) ninety nine dolarlık ödeme yerine ödeme yapmaya çalışıyorum ödeme hatası alıyorum ve bunu bilinçli yapıyorsunuz. Madem bu kampanyayı veriyorsun bana ödemeyi neden kabul etmiyorsunuz? Buna bakmanız gerekiyor sürekli aynı hata 1 . ninety nine dolarlık ödemeyi kabul https://besthookupdatingsites.org/crossdresser-chat/ etmiyorsunuz. Para iadesi yapmıyor buna nasıl bir çözüm bulurum?

10 dakikalık hala daha tanımlamadılar ayıptır böyle bir şey olamaz. Şikayetçiyim Superior yapıp gereğini yerine getirmiyorlar. Coomet bu konuya bakın artık olmaz böyle geçende aynısı oldu.

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *